Telefon
WhatsApp
İnstagram
PIEMME

PIEMME

PIEMME

PIEMME

PIEMME SAS

PM öncelikle büyük bir ailedir ve her bir üyenin yetkinliğine ve profesyonelliğine göre belirli rollerin dağılımı, şirketin kendisini yüksek kalite standardı ile ayırt etmesini sağlamıştır.

Bu ruhu en yüksek teknolojik standart ve bilgisayarlı tasarımda çok yüksek bir uzmanlıkla bir araya getirdiğinizde, mutlak verimlilik ve güvenilirlikle çalışan bir iş elde edersiniz.

PM bugün, sac metalin otomatik işlenmesi için özel tasarım, üretim, kurulum ve teknik sistemler alanında önemli bir rol oynamaktadır. PM'nin temel amacı, müşterinin özel ihtiyaçlarına göre tasarım yapmak, kullanımı kolay yüksek kaliteli makineler üretmektir.

Makinelerimiz modülerlik ve çok yönlülük yöntemlerine göre tasarlanmıştır, böylece diğer geleneksel sistemlerle de entegre edilebilirler. Ürünlerimizin ana tipolojileri otomatik sac işleme sistemlerinden oluşmaktadır.

Makro sektörlerde çalışıyoruz: inşaat, tarım, raflar, metal mobilyalar, ev aletleri ve aydınlatma.
Metal kapta ve ve otomotiv sektöründe de çalıştığımız için geniş bir ürün yelpazemiz var.

Ana ürün gruplarımıza ve türlerimize örnek:
- sac kesme ve bükme işlemi için profil sistemleri;
- kaynak üniteleri ve paketleme sistemleri için aksesuarlar.

Bu makinelerin çok yönlülüğü, yeni prosesler geliştirme olanağı sağlar ve müşterilerimiz için "ölçüye göre yapılır".

Şirketin organizasyonu, her üyenin en iyi niteliklerini alarak Pizzolato ailesinden gelir. Bu, işin tamamında, tüm alanlarda görülebilen yüksek düzeyde ekip çalışması ile kendini gösterir.