Telefon
WhatsApp
İnstagram
HGG

HGG

HGG

HGG

HGG PROFILING EQUIPMENT BV.

1984 yılında, Hollanda'nın Amsterdam kentinin yaklaşık 50 km kuzeyindeki küçük bir kasabada yerleşik bir çelik inşaat şirketi vardı. Bu şirket, boruları elle kesiyordu, mevcut müşterilerimizin manuel kesimde karşılaştıkları aynı zorluklarla karşı karşıyaydı: daha yüksek üretkenlik ihtiyacı, yüksek vasıflı ustaların bulunması zor, giderek daha sıkı hale gelen güvenlik ve üretim kalitesi gereksinimleri ve karmaşık ve sıra dışı yapı tasarımları için talep .

Tüm bu zorluklarla karşı karşıya kalan şirketten üç mühendis – Hans Helmhout (H), Piet Goverse (G) ve Pieter Glijnis (G), 1. boru profilleme makinesini geliştirmek için iddialı bir projeye karar verdi. Amaç açıktı: işçiliğini otomatikleştirerek fabrikasyon özgürlüğü elde etmek!

Üç kişilik ilerici düşünen ekip, bunu yapmak için tek bir yaklaşım olduğunu biliyordu: yalnızca daha yüksek üretkenlik ihtiyacını çözmekle kalmayıp, aynı zamanda kesme ekipmanlarına akıllı kaynak hazırlama özelliklerini dahil etmeye özel dikkat gösterecek bir makine geliştirmek.

HGG Group, 1985 yılında projeyi başarıyla gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra, üç mühendisten biri olan Pieter Glijnis tarafından kuruldu. Oradan şirket, üçüncü taraflara hem kesme ekipmanı hem de kesme hizmetleri olmak üzere 3D Profil Oluşturma kesme çözümleri sunarak manuel kesme dünyasını daha da ilerletme yolculuğuna çıktı.

3D Profil Oluşturma alanında 30 yılı aşkın bir süre önce öncülük ettik ve ilk odak noktamızı korurken bugün de ustalaşmaya devam ediyoruz: çelik dünyasına yaratma özgürlüğü verirken işçiliği otomatikleştirme misyonumuzu sürdürmek!