Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Turomak Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2019 yılında, makina satış, danışmanlık ve teknik servis alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurucularımız, 40 yıldan uzun zamandır edinmiş oldukları tecrübelerini Turomak Makina ile sektörle paylaşmaya devam etmeyi hedeflemektedirler.

Firmamız; CNC Talaşlı İmalat Tezgahları (torna, freze, işleme merkezi, borverk, taşlama) ve Raylı Sistemler için tezgahlar ile CNC Sac İşleme Tezgahları (kesme, bükme, delme, kumlama, boyama) konusunda yatırım ürünleri mümessilliği yapmaktadır. Aynı zamanda elektro mıknatıslı elleçleme sistemleri, sarf malzemeleri ve vakum altında metal kaplama ve benzeri endüstriyel malzemelerin ithalat ve satışını yapmaktadır.

Turomak, global olarak her biri kendi alanında lider 20’den fazla firmanın mümessillik, satış, danışmanlık ve teknik servis hizmetlerini üstlenmektedir. Almanya, Hollanda, İtalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Çin ve Tayvan gibi çok sayıda farklı ülkedeki üreticilerle uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır. Firmamız başta Türkiye ve komşu ülkeler olmak üzere farklı ülkelere hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Satış sonrası kurulum, garanti dahili ve garanti harici teknik servis ihtiyaçları firma bünyesinde çalışmakta olan teknik servis uzmanları tarafından verilmekte olup her türlü yedek parça ve sarf malzemesi tedarik edilmektedir.

Firma, müşterilerini birer iş ortağı olarak konumlandırmakta, tecrübesini danışmanlık bakış açısıyla onlarla paylaşmaktadır.

Turomak Makina’nın hizmet verdiği başlıca sektörler aşağıdaki gibidir:
· Genel ve Ağır İmalat Sanayi
· Demiryolu Sanayi / Raylı Sistemler
· Demir Çelik Endüstrisi
· Enerji Sektörü
· Savunma Sanayi
· Havacılık Sanayi
· Kalıp Sanayi
· Otomotiv Sanayi
· Dövme Endüstrisi
· Gemi İnşa Sanayi
· Yapısal Çelik Endüstrisi
· Çelik Konstrüksiyon İmalat Sanayi
· Prefabrik Konstrüksiyon İmalat Sanayi
· İnşaat Sanayi
· Yapma Kiriş İmal Hatları
· Kaynak Otomasyon Sistemleri
· Basınçlı Kaplar İmalat Sanayi
· Boru Hatları, Borulama Sistemleri
· Özel Amaçlı Kaynaklı İmalat
· Otomatik Profil Haddeleme/Özel Profil Sanayi

Misyonumuz
40 yılı aşan tecrübemizi sektörle paylaşarak, müşterilerimizi doğru ürünler ve hizmetlerle en uygun fiyatla buluşturmak.

Vizyonumuz
Kaliteyi teknoloji ve yenilikler ile harmanlayıp, değişen dünya ve ekonomik şartları da dikkate alarak sektörde öncü firma olmak.